У Нововоронцовському районі підтоплює території

У Нововоронцовському районі існує проблема підтоплення території, що загрожує безпеці проживання населення, негативно впливає на стан підземних комунальних мереж, житлових і адміністративних будівель, транспортної мережі. Про це пише НОВОВОРОНЦОВКА СЬОГОДНІ із посиланням на Нововоронцовську РДА.

Підтоплення обумовлено як природними факторами, так і негативними наслідками діяльності людини. Це – безстічний рельєф з природними подовими пониззями, відсутність природних дренажів, що пов’язано зі знищенням ярів. Значно загострюють проблему безпечність підприємців та посадових осіб, які забули значні підтоплення минулих років.

Цього року сильні  морози  які скували землю з подальшою сніговою заметіллю створили загрозу для сіл Хрещенівської сільської ради. Стрімке потепління 20 лютого спричинило витік води з сільськогосподарських угідь на вулиці сіл Хрещенівка та Шевченківка.

Питання підтоплення населених пунктів району знаходиться на контролі районної державної адміністрації.

На місце стихії виїхала робоча група під керівництвом заступника голови райдержадміністрації. Узгодженими цілеспрямованими діями місцевих жителів під керівництвом сільського голови вдалося значно зменшити наслідки повені.

Значну та своєчасну допомогу технікою та людськими ресурсами надали працівники Бериславського міжрайонного управління водного господарства. Стихію частково ліквідовано та взято під пильний контроль, проте існує загроза можливого подальшого підтоплення осель мешканців сіл Шевченківка та Хрещенівка.